Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

„Tváří“ podvodné reklamy na zbohatnutí přes kryptoměny je nově Jan Kraus. Následuje klasícký web tvářící se jako Novinky.cz na kterém je „exklusivní rozhovor pro iDnes.cz“. Stránka odkazuje čtenáře například na global-mentors.net/checkout/, kde se mnozí nechají přesvědčit k zaplacení 250 USD. Jedná se o podvodný web, před kterým ČOI varuje. Viz také: https://pooh.cz/2021/01/26/tvari-podvodne-reklamy-na-zbohatnuti-pres-kryptomeny-je-nove-jan-kraus/

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (27. 06. 2021) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na www.beautyrefuse.com/zakladni-ekonomie-pate-vydani.php  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (27. 06. 2021)

Kontakt na eshop/web www.beautyrefuse.com/zakladni-ekonomie-pate-vydani.php nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu www.beautyrefuse.com/zakladni-ekonomie-pate-vydani.php najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu www.beautyrefuse.com/zakladni-ekonomie-pate-vydani.php. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

www.beautyrefuse.com/zakladni-ekonomie-pate-vydani.php řešení stížnosti,
www.beautyrefuse.com/zakladni-ekonomie-pate-vydani.php recenze,
www.beautyrefuse.com/zakladni-ekonomie-pate-vydani.php podvod,
www.beautyrefuse.com/zakladni-ekonomie-pate-vydani.php rizikový eshop,
www.beautyrefuse.com/zakladni-ekonomie-pate-vydani.php zkušenosti,
www.beautyrefuse.com/zakladni-ekonomie-pate-vydani.php vrácení zboží,

www.beautyrefuse.com/zakladni-ekonomie-pate-vydani.php reklamace,
www.beautyrefuse.com/zakladni-ekonomie-pate-vydani.php kontakt,
www.beautyrefuse.com/zakladni-ekonomie-pate-vydani.php majitel,
www.beautyrefuse.com/zakladni-ekonomie-pate-vydani.php dodací lhůta,
www.beautyrefuse.com/zakladni-ekonomie-pate-vydani.php policie,
www.beautyrefuse.com/zakladni-ekonomie-pate-vydani.php zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.