Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Internetové stránky, na které se dostanete nejčastěji na základě spamů v elektronické poště, slibují zcela neznámý produkt na vysoký krevní tlak. Obchodní podmínky zcela chybí, další informace na stránkách jsou nedostatečné. Jako provozovatel je uvedena společnost z Panamy, která figuruje u mnoha jiných rizikových e-shopů, které nabízejí celou řadu dalších neznámých výrobků např. na hubnutí, proti kouření, na prostatu, na klouby, srdeční hypertenzi a další. Recenze a odborníci jsou smyšlení. Například lékař Ondřej Pumpr, který přípravek na stránkách propaguje, nemá záznam v žádné seriózní instituci: na univerzitě, v nemocnici, ani ve specializovaném ústavu. Před nákupem na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (04. 12. 2020) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na www.cpgtstream8.com/sskj/  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (04. 12. 2020)

Kontakt na eshop/web www.cpgtstream8.com/sskj/ nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu www.cpgtstream8.com/sskj/ najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu www.cpgtstream8.com/sskj/. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

www.cpgtstream8.com/sskj/ řešení stížnosti,
www.cpgtstream8.com/sskj/ recenze,
www.cpgtstream8.com/sskj/ podvod,
www.cpgtstream8.com/sskj/ rizikový eshop,
www.cpgtstream8.com/sskj/ zkušenosti,
www.cpgtstream8.com/sskj/ vrácení zboží,

www.cpgtstream8.com/sskj/ reklamace,
www.cpgtstream8.com/sskj/ kontakt,
www.cpgtstream8.com/sskj/ majitel,
www.cpgtstream8.com/sskj/ dodací lhůta,
www.cpgtstream8.com/sskj/ policie,
www.cpgtstream8.com/sskj/ zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.