Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Stránky odkazují na neexistující rozhovor s údajným lékařem, tím má být lékař Petr Havlíček. Tento domnělý věděc, údajně ředitel Národního lékařského vědeckého centra neexistuje, stejně jako uvedené centrum. Tento údajný lékař nemá žádný záznam na univerzitě, ani v jiné seriozní instituci. Fotka je stažena z fotobanky, jde o smyšleného odborníka. Jako provozovatel webu není uveden nikdo, stránky jsou tedy zcela anonymní a spotřebitel neví, s kým uzavírá kupní smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva. Před nákupem na těchto stránkách varuje Česká obchodní inspekce. (obr: https://www.coi.cz/zv-go/)

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (07. 07. 2021) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na zv-go.tk  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (07. 07. 2021)

Kontakt na eshop/web zv-go.tk nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu zv-go.tk najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu zv-go.tk. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

zv-go.tk řešení stížnosti,
zv-go.tk recenze,
zv-go.tk podvod,
zv-go.tk rizikový eshop,
zv-go.tk zkušenosti,
zv-go.tk vrácení zboží,

zv-go.tk reklamace,
zv-go.tk kontakt,
zv-go.tk majitel,
zv-go.tk dodací lhůta,
zv-go.tk policie,
zv-go.tk zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.