Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Jako provozovatel webu není uveden nikdo, stránky jsou tedy zcela anonymní a spotřebitel neví, s kým uzavírá kupní smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva. Před nákupem na těchto stránkách varuje Česká obchodní inspekce i Státní ústav pro kontrolu léčiv.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (17. 07. 2021) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na cbdooil-domm.ru  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (17. 07. 2021)

Kontakt na eshop/web cbdooil-domm.ru nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu cbdooil-domm.ru najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu cbdooil-domm.ru. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

cbdooil-domm.ru řešení stížnosti,
cbdooil-domm.ru recenze,
cbdooil-domm.ru podvod,
cbdooil-domm.ru rizikový eshop,
cbdooil-domm.ru zkušenosti,
cbdooil-domm.ru vrácení zboží,

cbdooil-domm.ru reklamace,
cbdooil-domm.ru kontakt,
cbdooil-domm.ru majitel,
cbdooil-domm.ru dodací lhůta,
cbdooil-domm.ru policie,
cbdooil-domm.ru zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.