Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Stránka zneužívá logo portálu Novinky.cz a láká na telefony zadarmo. Ve skutečnosti jde o podvodnou stránku, která zneužívá logo a grafický vzhled serveru Novinky.cz, provozovatel portálu na to ČOI upozornil. Více o tom v článku zde: https://www.novinky.cz/internet-a-pc/bezpecnost/clanek/zadarmo-telefony-nikdo-nerozdava-jak-se-nenechat-napalit-40317869. Úvodní stránka je však přesměrovaná, podvodná stránka se zobrazí jen příchodem z reklamy. Stránka se snaží vyvolat ve spotřebiteli dojem, že se jedná o oficiální článek serveru Novinky.cz, před tímto webem a vyplněním údajů k údajnému získání mobilu zdarma Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (08. 04. 2020) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na cz-novinky.website  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (08. 04. 2020)

Kontakt na eshop/web cz-novinky.website nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu cz-novinky.website najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu cz-novinky.website. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

cz-novinky.website řešení stížnosti,
cz-novinky.website recenze,
cz-novinky.website podvod,
cz-novinky.website rizikový eshop,
cz-novinky.website zkušenosti,
cz-novinky.website vrácení zboží,

cz-novinky.website reklamace,
cz-novinky.website kontakt,
cz-novinky.website majitel,
cz-novinky.website dodací lhůta,
cz-novinky.website policie,
cz-novinky.website zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další