Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Na tuto stránku jsou uživatelé ve spamu odkazováni s tím, že se má jednat o ověření účtu Fio banky. Nejedná se však o žádnou oficiální stránku Fio banky. Před vstupem na tyto stránky Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (24. 12. 2020) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na cz-prihlaseni.com/fio  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (24. 12. 2020)

Kontakt na eshop/web cz-prihlaseni.com/fio nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu cz-prihlaseni.com/fio najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu cz-prihlaseni.com/fio. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

cz-prihlaseni.com/fio řešení stížnosti,
cz-prihlaseni.com/fio recenze,
cz-prihlaseni.com/fio podvod,
cz-prihlaseni.com/fio rizikový eshop,
cz-prihlaseni.com/fio zkušenosti,
cz-prihlaseni.com/fio vrácení zboží,

cz-prihlaseni.com/fio reklamace,
cz-prihlaseni.com/fio kontakt,
cz-prihlaseni.com/fio majitel,
cz-prihlaseni.com/fio dodací lhůta,
cz-prihlaseni.com/fio policie,
cz-prihlaseni.com/fio zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.