Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Na uvedenou stránku jsou přesměrováváni spotřebitelé z bazarových serverů, kteří prodávají zboží, následně se jedná o stránku fiktivně se vydávající za DPD, která pod záminkou platby kartou za přepravu strhne spotřebitelům peníze, fakticky ale přepravní (či jiné) služby nenabízí. S ohledem na velké množství stížností na uvedenou praktiku Česká obchodní inspekce před těmito stránkami důrazně varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (08. 02. 2023) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na dpd-cz.delivery9035.info  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (08. 02. 2023)

Kontakt na eshop/web dpd-cz.delivery9035.info nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu dpd-cz.delivery9035.info najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu dpd-cz.delivery9035.info. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

dpd-cz.delivery9035.info řešení stížnosti,
dpd-cz.delivery9035.info recenze,
dpd-cz.delivery9035.info podvod,
dpd-cz.delivery9035.info rizikový eshop,
dpd-cz.delivery9035.info zkušenosti,
dpd-cz.delivery9035.info vrácení zboží,

dpd-cz.delivery9035.info reklamace,
dpd-cz.delivery9035.info kontakt,
dpd-cz.delivery9035.info majitel,
dpd-cz.delivery9035.info dodací lhůta,
dpd-cz.delivery9035.info policie,
dpd-cz.delivery9035.info zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.