Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Stránka se otevře teprve po rozkliknutí spamu, který se šíří e-mailem. Stránka zneužívá jméno známého moderátora Leoše Mareše (https://www.coi.cz/euro-to-btc/). Článek na stránce hovoří o tom, že Leoš Mareš se objevil v pořadu „Interview ČT24“, který uváděl Daniel Takáč, a oznámil novou „mezeru v zákonech pro bohatství“, o které je prokázané, že z kohokoliv udělá za 3 až 4 měsíce milionáře. Stránka pak láká spotřebitele zadat údaje na anonymním webu primechnnls.com a investovat do zázračného zbohatnutí v kryptoměnách. Před těmito stránkami ČOI varuje, web je anonymní a údajně zaručené zbohatnutí se opírá o zkreslená fakta.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (18. 06. 2021) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na euro-to-btc.com/cz/  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (18. 06. 2021)

Kontakt na eshop/web euro-to-btc.com/cz/ nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu euro-to-btc.com/cz/ najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu euro-to-btc.com/cz/. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

euro-to-btc.com/cz/ řešení stížnosti,
euro-to-btc.com/cz/ recenze,
euro-to-btc.com/cz/ podvod,
euro-to-btc.com/cz/ rizikový eshop,
euro-to-btc.com/cz/ zkušenosti,
euro-to-btc.com/cz/ vrácení zboží,

euro-to-btc.com/cz/ reklamace,
euro-to-btc.com/cz/ kontakt,
euro-to-btc.com/cz/ majitel,
euro-to-btc.com/cz/ dodací lhůta,
euro-to-btc.com/cz/ policie,
euro-to-btc.com/cz/ zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.