Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Internetové stránky, na které se dostanete nejčastěji na základě spamů v elektronické poště, slibují zcela neznámý produkt na klouby. Obchodní podmínky zcela chybí, další informace na stránkách jsou nedostatečné. Jako provozovatel není uveden nikdo, stránky jsou tedy zcela anonymní a spotřebitel neví, s kým uzavírá kupní smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva. Před nákupem na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (06. 06. 2018) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na lmftiiyw.bestseller-super.ru/?country_code=CZ  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (06. 06. 2018)

Kontakt na eshop/web lmftiiyw.bestseller-super.ru/?country_code=CZ nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu lmftiiyw.bestseller-super.ru/?country_code=CZ najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu lmftiiyw.bestseller-super.ru/?country_code=CZ. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

lmftiiyw.bestseller-super.ru/?country_code=CZ řešení stížnosti,
lmftiiyw.bestseller-super.ru/?country_code=CZ recenze,
lmftiiyw.bestseller-super.ru/?country_code=CZ podvod,
lmftiiyw.bestseller-super.ru/?country_code=CZ rizikový eshop,
lmftiiyw.bestseller-super.ru/?country_code=CZ zkušenosti,
lmftiiyw.bestseller-super.ru/?country_code=CZ vrácení zboží,

lmftiiyw.bestseller-super.ru/?country_code=CZ reklamace,
lmftiiyw.bestseller-super.ru/?country_code=CZ kontakt,
lmftiiyw.bestseller-super.ru/?country_code=CZ majitel,
lmftiiyw.bestseller-super.ru/?country_code=CZ dodací lhůta,
lmftiiyw.bestseller-super.ru/?country_code=CZ policie,
lmftiiyw.bestseller-super.ru/?country_code=CZ zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další