Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Na webech je nabízen prodej zařízení na šetření spotřeby elektrické energie. Toto zařízení však energii nešetří, ale naopak ji spotřebovává. Může se navíc jednat o nebezpečný výrobek. V roce 2012 byl do systému RAPEX nahlášen výrobek Power Factor Saver, výrobek představoval nebezpečí úrazu elektrickým proudem, protože napětí na kolících po odpojení výrobku ze zásuvky bylo příliš vysoké. Internetové stránky jsou provozovány zahraničními osobami, konkrétně společností PROTECTSERVICE, LTD., se sídlem na Kypru (newenergysaver.pro), stránky cz.technoweek.info jsou provozovány společností WhoisGuard, Inc. se sídlem v Panamě.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (19. 05. 2017) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na newenergysaver.pro  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (19. 05. 2017)

Kontakt na eshop/web newenergysaver.pro nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu newenergysaver.pro najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu newenergysaver.pro. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

newenergysaver.pro řešení stížnosti,
newenergysaver.pro recenze,
newenergysaver.pro podvod,
newenergysaver.pro rizikový eshop,
newenergysaver.pro zkušenosti,
newenergysaver.pro vrácení zboží,

newenergysaver.pro reklamace,
newenergysaver.pro kontakt,
newenergysaver.pro majitel,
newenergysaver.pro dodací lhůta,
newenergysaver.pro policie,
newenergysaver.pro zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.