Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Státní ústav pro kontrolu léčiv varuje před nákupem produktů z těchto webových stránek. Na stránkách je nabízen nelegálně například přípravek Fungonis, viz: http://www.sukl.cz/leciva/webove-stranky-s-nelegalnimi-nabidkami-leciv a Česká obchodní inspekce na základě informací Státního ústavu pro kontrolu léčiv před těmito stránkami varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (20. 05. 2019) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na official-fungonis.com  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (20. 05. 2019)

Kontakt na eshop/web official-fungonis.com nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu official-fungonis.com najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu official-fungonis.com. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

official-fungonis.com řešení stížnosti,
official-fungonis.com recenze,
official-fungonis.com podvod,
official-fungonis.com rizikový eshop,
official-fungonis.com zkušenosti,
official-fungonis.com vrácení zboží,

official-fungonis.com reklamace,
official-fungonis.com kontakt,
official-fungonis.com majitel,
official-fungonis.com dodací lhůta,
official-fungonis.com policie,
official-fungonis.com zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.