Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Webové stránky slibují naprosto neznámý přípravek proti bolesti. Na stránky jsou spotřebitelé odkazováni ve spamech, které chodí do elektronické pošty. Z webových stránek není zřejmé, kdo je provozovatelem e-shopu, tedy s kým spotřebitel uzavírá smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva. Podle informací od spotřebitele uplatnit právo na vrácení zboží není umožněno. Web je anonymní, výrobek zcela neznámý a mohl by mít i negativní vliv na lidské zdraví. Česká obchodní inspekce nákup zde považuje za rizikový.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (11. 01. 2019) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na omegashark.com/cz_official_a2/m/  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (11. 01. 2019)

Kontakt na eshop/web omegashark.com/cz_official_a2/m/ nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu omegashark.com/cz_official_a2/m/ najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu omegashark.com/cz_official_a2/m/. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

omegashark.com/cz_official_a2/m/ řešení stížnosti,
omegashark.com/cz_official_a2/m/ recenze,
omegashark.com/cz_official_a2/m/ podvod,
omegashark.com/cz_official_a2/m/ rizikový eshop,
omegashark.com/cz_official_a2/m/ zkušenosti,
omegashark.com/cz_official_a2/m/ vrácení zboží,

omegashark.com/cz_official_a2/m/ reklamace,
omegashark.com/cz_official_a2/m/ kontakt,
omegashark.com/cz_official_a2/m/ majitel,
omegashark.com/cz_official_a2/m/ dodací lhůta,
omegashark.com/cz_official_a2/m/ policie,
omegashark.com/cz_official_a2/m/ zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.