Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Jedná se o stránku, které odkazuje na nutnost uhradit za zboží přepravní společností DHL. Avšak nejde o oficiální stránky společnosti DHL, jedná se o zneužití značky a stránky mají vzbudit u spotřebitele důvěru a přímo vyzývají k platbě. Jako provozovatel webu není uveden nikdo, stránky jsou tedy zcela anonymní (zneužívají loga přepravní společnosti DHL) a spotřebitel je vyzýván přes e-mail zde uhradit drobné poplatky, které však DHL oficiálně po spotřebiteli nepožaduje. Plná stránka se však zobrazí jen tomu, komu přijde fiktivní výzva k “úhradě”. Před platbou na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje. Viz obr.: https://www.coi.cz/wp-content/uploads/2020/10/Screenshot_20201015-152710.png

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (14. 10. 2020) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na privatkunden.pakete-empfangen.alphagrr.xyz  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (14. 10. 2020)

Kontakt na eshop/web privatkunden.pakete-empfangen.alphagrr.xyz nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu privatkunden.pakete-empfangen.alphagrr.xyz najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu privatkunden.pakete-empfangen.alphagrr.xyz. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

privatkunden.pakete-empfangen.alphagrr.xyz řešení stížnosti,
privatkunden.pakete-empfangen.alphagrr.xyz recenze,
privatkunden.pakete-empfangen.alphagrr.xyz podvod,
privatkunden.pakete-empfangen.alphagrr.xyz rizikový eshop,
privatkunden.pakete-empfangen.alphagrr.xyz zkušenosti,
privatkunden.pakete-empfangen.alphagrr.xyz vrácení zboží,

privatkunden.pakete-empfangen.alphagrr.xyz reklamace,
privatkunden.pakete-empfangen.alphagrr.xyz kontakt,
privatkunden.pakete-empfangen.alphagrr.xyz majitel,
privatkunden.pakete-empfangen.alphagrr.xyz dodací lhůta,
privatkunden.pakete-empfangen.alphagrr.xyz policie,
privatkunden.pakete-empfangen.alphagrr.xyz zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.