Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Jiná mutace stránky www.centralniregistrdluzniku.cz (viz níže). Česká obchodní inspekce před jednáním této společnosti dlouhodobě varuje, pokuty uložené ze strany ČOI nejsou uhrazeny, k nápravě jednání nedošlo. Ani na výzvy Úřadu pro ochranu osobních údajů společnost nereaguje a dopouští se nadále protiprávního jednání. Viz https://www.uoou.cz/k-nbsp-zaverum-z-nbsp-kontroly-systemu-centralniho-registru-dluzniku-ceske-republiky-cerd/d-34574. Problém s tímto webem mají spotřebitelé již zhruba 10 let, viz reportáž ČT https://www.ceskatelevize.cz/porady/1142743803-reporteri-ct/210452801240048/0/43914-registr-dluzniku-poskozuje-bezuhonne/

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (08. 08. 2019) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na registr-dluzniku-k-nahlednuti-zdarma.cz  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (08. 08. 2019)

Kontakt na eshop/web registr-dluzniku-k-nahlednuti-zdarma.cz nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu registr-dluzniku-k-nahlednuti-zdarma.cz najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu registr-dluzniku-k-nahlednuti-zdarma.cz. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

registr-dluzniku-k-nahlednuti-zdarma.cz řešení stížnosti,
registr-dluzniku-k-nahlednuti-zdarma.cz recenze,
registr-dluzniku-k-nahlednuti-zdarma.cz podvod,
registr-dluzniku-k-nahlednuti-zdarma.cz rizikový eshop,
registr-dluzniku-k-nahlednuti-zdarma.cz zkušenosti,
registr-dluzniku-k-nahlednuti-zdarma.cz vrácení zboží,

registr-dluzniku-k-nahlednuti-zdarma.cz reklamace,
registr-dluzniku-k-nahlednuti-zdarma.cz kontakt,
registr-dluzniku-k-nahlednuti-zdarma.cz majitel,
registr-dluzniku-k-nahlednuti-zdarma.cz dodací lhůta,
registr-dluzniku-k-nahlednuti-zdarma.cz policie,
registr-dluzniku-k-nahlednuti-zdarma.cz zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další