Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Dle informací od spotřebitelů objednané a zaplacené zboží nebylo doručeno. Pravděpodobně došlo ke zneužití údajů jiného prodejce. Před nákupem na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (20. 04. 2019) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na voucher.plus  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (20. 04. 2019)

Kontakt na eshop/web voucher.plus nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu voucher.plus najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu voucher.plus. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

voucher.plus řešení stížnosti,
voucher.plus recenze,
voucher.plus podvod,
voucher.plus rizikový eshop,
voucher.plus zkušenosti,
voucher.plus vrácení zboží,

voucher.plus reklamace,
voucher.plus kontakt,
voucher.plus majitel,
voucher.plus dodací lhůta,
voucher.plus policie,
voucher.plus zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další