Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Dle podání spotřebitelů se při registraci zapojíte do „soutěže“ o telefon, následně každý den je strhávána částka minimálně 99 Kč, ale většinou těchto zpoplatněných SMS bude za den několik. Spotřebitelé jsou nalákáni pod různými záminkami. Autoři se dokonce maskují pod značkou jiných společností, vydávají se například za Seznam.cz. Stránky jsou strojově přeloženy Google translatorem s lehkými chybami. Na stránkách je uvedeno, že provozovatelem je subjekt ze Singapuru. Vzhledem k těmto zkušenostem, podání spotřebitelů a také vzhledem k přeposlání informací z ČTÚ zařazuje Česká obchodní inspekce tyto stránky mezi rizikové.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (06. 01. 2018) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na www.xiomnia.com  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (06. 01. 2018)

Kontakt na eshop/web www.xiomnia.com nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu www.xiomnia.com najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu www.xiomnia.com. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

www.xiomnia.com řešení stížnosti,
www.xiomnia.com recenze,
www.xiomnia.com podvod,
www.xiomnia.com rizikový eshop,
www.xiomnia.com zkušenosti,
www.xiomnia.com vrácení zboží,

www.xiomnia.com reklamace,
www.xiomnia.com kontakt,
www.xiomnia.com majitel,
www.xiomnia.com dodací lhůta,
www.xiomnia.com policie,
www.xiomnia.com zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.